ویرایش کنید

درباره ما

سفردوستان قرن : شرکتی با بیش از 16 سال تجربه دارای پروانه فعالیت از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور و سازمان هواپیمایی کشوری وعضو سازمان بین المللی یاتا میباشد که وفق قوانین ومقررات این سازمانها مشغول به فعالیت می باشد.

 

سوابق : چارترکننده ومجری اصلی تورهای گروهی وانفرادی گردشگری – علمی – فرهنگی - درمسیرهای ترکیه - دبی - هند- مالزی- سنگاپور- اذربایجان- ارمنستان- قبرس – تونس-مراکش- افریقای جنوبی- برزیل- ارمنستان- بلغارستان – تایلند- فرانسه – ایتالیا- بلژیک- اسپانیا- سوئیس – آلمان است که تجربه های گرانقدر بدست آمده وخدمات قابل قبول ارایه شده در طول سالها فعالیت دراین حوزه باعث شناخت - اعتماد واطمینان مسافران محترم به این شرکت شده است .

 

مسافرین : اعتقاد داریم داشتن بیش از 25000 مشترک ثابت و تک تک مسافرانی که با ما سفرکرده اند سرمایه گرانبها و اصلی ما برای ادامه مسیری هستند که در این سالها طی کرده ایم وتلاش ما ارایه خدمات مطلوب و کسب رضایت حداکثری این عزیزان می باشد.

پرسنل :همکاری با نیروهای جوان بااخلاق - متعهد – متخصص و منضبط دربخشهای مختلف این شرکت بخشی از سرمایه واز نقاط قوت ما میباشد .

 

امکانات : داشتن دفاتر وکارگزاران وراهنمایان باتجربه باخدمات مطلوب در کلیه کشورهای طرف قرارداد - امکان رزرو وصدور بلیط کلیه ایرلاینهای ایرانی وخارجی مستقر درایران - دارا بودن یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سیستمهای آنلاین وتوانایی رزرو بیش از از 240000هتل درکلیه نقاط جهان وهمچنین صدور بلیط بیش از 900 ایرلاین خارجی .

اطلاعات تماس

خرداد ۲, ۱۴۰۱ ساعت ۴:۵۲ بعد از ظهر

شهر ارزروم

دی ۲۹, ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

ارزروم کجاست؟

ارزروم Erzurum با داشتن ۲۵,۰۶۶ کیلومتر مربع مساحت در سمت شرق منطقه‌ی آناتولی که حالا جزو بخش آسیایی ترکیه محسوب می شود، قرار دارد. ارزروم یک استان است که شهر ارزروم بزرگترین شهر آن به شمار می‌آید. ارتفاع این شهر کوهستانی از سطح دریا ۱۷۵۷ متر است. براساس آخرین سرشماری که در سال ۲۰۱۰ میلادی انجام شد این شهر ۳۶۷,۲۵۰ تن جمعیت دارد و جمعیت آن هم رو به افزایش است.
با توجه به اسناد تاریخی به دست آمده، ارزروم در گذشته در ناحیه‌ی بالکان و آناتولی مهم به شمار می‌آمد و آثاری هم از سلجوقیان در آن یافت شده است. ارزروم به خاطر تفریحات زمستانی گوناگونش شناخته می‌شود و سفر به آن به کسانی که اهل اسکی و سایر تفریحات زمستانی هستند، توصیه می‌شود.
جالب است بدانید که افراد بسیاری معتقد هستند که ارزروم از دو واژه‌ی ارض و روم تشکیل شده و به معنای سرزمین رومیان بوده است و به مرور به خاطر تکرر استفاده به ارزروم تغییر شکل یافت. از نظر تاریخی نیز باید بگویم که کهنترین نشانه‌هایی که در این دیار یافت شده به به دوران اورارتو باز می‌گردد، اورارتو نام تمدنی در عصر آهن است به همین خاطر ارزروم مکان خوبی برای بازدید از اماکن تاریخی به شمار می‌آید.

اقتصاد شهر ارزروم ترکیه

از آنجایی ایرانیان کمتر با شهر ارزروم آشنایی دارند، می‌توان متوجه شد که این شهر اقتصادی برپایه‌ی صنعت توریست ندارد. در واقع وجود دانشگاه معروف آتاترک در ارزروم باعث شده تا این شهر پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر کشور باشد و وجود دانشجویان سبب تقویت اقتصاد این شهر شده است. بومیان این شهر صنایع دستی متعددی نیز می‌سازند که از فروششان امرار معاش می‌نمایند. همچنین باید بگوییم که بسیاری از ساکنان ارزروم برای کسب درآمد بیشتر به آنکارا یا شهرهایی ساحلی دریای سیاه نقل مکان می‌کنند. ناگفته نماند که برخی از ایرانیان نیز برای شرکت در آزمون PTE («Pearson Test of English» نمرات آن برای مهاجرت به خصوص در استرالیا برای سنجش تسلط فرد به زبان انگلیسی مورد ارزیابی قرار گیرد) به ارزروم سفر می‌کنند.
 
 

فاصله ارزروم از شهرها

برای آن که موقعیت ارزروم را بهتر متوجه شوید علاوه بر نقشه‌ی زیر، برخی از فواصل مهم ارزروم را با شهرهای مهم ترکیه بیان می‌کنم:
فاصله شهر ارزروم تا وان: ۴۳۲ کیلومتر (۵ ساعت و ۱۰ دقیقه با اتومبیل)
فاصله ارزروم با استانبول: ۱.۲۳۴ کیلومتر (۱۳ ساعت و ۳۶ دقیقه با اتومبیل)
فاصله ارزروم با آنکارا: ۷۸۰ کیلومتر (۱۰ ساعت و ۵ دقیقه با اتومبیل)
فاصله ارزروم با آنتالیا: ۱.۲۴۴ کیلومتر (۱۴ دقیقه و ۳۳ دقیقه با اتومبیل)
فاصله ارزروم با ترابزون: ۲۶۷ کیلومتر (۴ ساعت با اتومبیل)
فاصله ارزروم با قونیه:
 ۹۳۷ کیلومتر (۱۰ ساعت و ۳۹ دقیقه با اتومبیل)
فاصله شهر ارزروم با بدورم: ۱۵۴۳ کیلومتر (۱۸ ساعت و ۱۶ دقیقه با اتومبیل)

به سفر علاقه مند هستید؟ پس موبایل و ایمیلتون رو وارد کنید تا کد تخفیف ویژه رو ببینید!!!

دریافت کد تخفیف

در تمام کانال‌های خود از ایمیل، برنامه‌های اجتماعی، وب‌سایت و

تمامی حقوق محفوظ است. سفر دوستان قرن