ویرایش کنید

درباره ما

سفردوستان قرن : شرکتی با بیش از 16 سال تجربه دارای پروانه فعالیت از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور و سازمان هواپیمایی کشوری وعضو سازمان بین المللی یاتا میباشد که وفق قوانین ومقررات این سازمانها مشغول به فعالیت می باشد.

 

سوابق : چارترکننده ومجری اصلی تورهای گروهی وانفرادی گردشگری – علمی – فرهنگی - درمسیرهای ترکیه - دبی - هند- مالزی- سنگاپور- اذربایجان- ارمنستان- قبرس – تونس-مراکش- افریقای جنوبی- برزیل- ارمنستان- بلغارستان – تایلند- فرانسه – ایتالیا- بلژیک- اسپانیا- سوئیس – آلمان است که تجربه های گرانقدر بدست آمده وخدمات قابل قبول ارایه شده در طول سالها فعالیت دراین حوزه باعث شناخت - اعتماد واطمینان مسافران محترم به این شرکت شده است .

 

مسافرین : اعتقاد داریم داشتن بیش از 25000 مشترک ثابت و تک تک مسافرانی که با ما سفرکرده اند سرمایه گرانبها و اصلی ما برای ادامه مسیری هستند که در این سالها طی کرده ایم وتلاش ما ارایه خدمات مطلوب و کسب رضایت حداکثری این عزیزان می باشد.

پرسنل :همکاری با نیروهای جوان بااخلاق - متعهد – متخصص و منضبط دربخشهای مختلف این شرکت بخشی از سرمایه واز نقاط قوت ما میباشد .

 

امکانات : داشتن دفاتر وکارگزاران وراهنمایان باتجربه باخدمات مطلوب در کلیه کشورهای طرف قرارداد - امکان رزرو وصدور بلیط کلیه ایرلاینهای ایرانی وخارجی مستقر درایران - دارا بودن یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سیستمهای آنلاین وتوانایی رزرو بیش از از 240000هتل درکلیه نقاط جهان وهمچنین صدور بلیط بیش از 900 ایرلاین خارجی .

اطلاعات تماس

خرداد ۴, ۱۴۰۱ ساعت ۶:۱۶ قبل از ظهر

شهر آغری

بهمن ۶, ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

شهر آغری نام خود را از کوه آغری گرفته که با ارتفاع ۵۱۳۷ متر، بلندترین کوه ترکیه می باشد و در شهرستانی به نام دوغو بایزید قرار گرفته است. در استان آغری کشف وسایلی که مربوط به دوره ی برنز می‌باشد و تاریخ آن تا دوره پارینه‌سنگی امتداد دارد، نشان دهنده‌ی روابط فرهنگی مابین این منطقه با بین‌النهرین در زمانهای بسیار قدیم است.
جالب توجه‌ترین بخش گردشگری استان آغری، وجود قصر تاریخی اسحاق پاشاست که بعد از قصر توپکاپی استانبول از پر آوازه‌ترین قصرها به شمار می رود. استان آغری، که می‌توان از فراز آن سرزمینمان را نظاره کرد و دروازه شرقی ترکیه به شمار می‌رود، با کوه افسانه ای خود که پیست‌های آن در تابستانها برای کوهنوردی و پیاده‌روی و در فصل زمستان برای ورزش اسکی مناسب است، در بین مراکز گردشگری شرق جای گرفته است.

معرفی شهر آغری

آغری، بزرگترین کوه ترکیه از لحاظ موقعیت زمین شناسی حائز اهمیت است و یکی از ویژگی های افسانه ایش فرود آمدن کشتی نوح پس از توفان بزرگ بر فراز آن است. کوه آغری که نامش در کتب مقدس هم آمده در زبانهای مختلف اسم های متفاوتی دارد. این اسامی: کوه نوح، آرارات، جبل حارس می باشد.
اولین صعود به این کوه که مارکوپولو آن را امری ناممکن دانسته در ۹ اکتبر ۱۸۲۹ توسط فردریک وان پاروت به واقعیت پیوسته است. دومین صعود مدت زمان زیادی پس از اولین صعود توسط رئیس سابق فدراسیون کوهنوردی دکتر بوزکورت ارگور در ۲۱ فوریه ۱۹۷۰ انجام شد. در سال ۱۹۸۰ هزاران کوهنورد از کوه آغری دیدن کردند. بزرگترین کوه ترکیه آغری از زمانهای گذشته منظور توجه دانشمندان، کوهنوردان و ماجراجویان بوده وموضوع حکایتها و ترانه ها و افسانه های بیشماری شده است.
کوه مذکور که در کتاب مقدس نامش آمده است از لحاظ گردشگری دارای موقعیت مناسب می باشد. طبق باور رایج: در زمان نوح نبی هنگامی که شر سراسر زمین را فرا می گیرد، خداوند برای اینکه به انسانها درس بدهد به نوح دستور می دهد که کشتی ای بسازد. بعد از ساخته شدن این کشتی نوح و همسرش، پسرانش و همسران آنها به همراه یک جفت از هر گونه حیوان و آب و غذای کافی سوار کشتی خواهند شد. نوح طبق دستور خداوند کشتی را ساخته و با هر گونه از جانوران سوار آن می شود.
بعد از توفانی که ۴۰ شبانه روز ادامه می یابد، تمامی جاندارانی که بیرون کشتی بودند از بین می روند. با فرو نشستن آبها کشتی روی کوه آغری می نشیند و جاندارارنی که در کشتی بودند در اطراف و اکناف زمین پراکنده می شوند. این خصوصیت دینی بسیار ویژه کوه، با نمای پر هیبتش که در اراضی صاف سر به فلک کشیده شده و قله هایش که حتی در تابستان نیز از برف پوشیده است و با پوشش گیاهیش و انواع مختلف گونه های حیوانیش یکی از تاثیرگذارترین عجایب طبیعت است.

به سفر علاقه مند هستید؟ پس موبایل و ایمیلتون رو وارد کنید تا کد تخفیف ویژه رو ببینید!!!

دریافت کد تخفیف

در تمام کانال‌های خود از ایمیل، برنامه‌های اجتماعی، وب‌سایت و

تمامی حقوق محفوظ است. سفر دوستان قرن