ویرایش کنید

درباره ما

سفردوستان قرن : شرکتی با بیش از 16 سال تجربه دارای پروانه فعالیت از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور و سازمان هواپیمایی کشوری وعضو سازمان بین المللی یاتا میباشد که وفق قوانین ومقررات این سازمانها مشغول به فعالیت می باشد.

 

سوابق : چارترکننده ومجری اصلی تورهای گروهی وانفرادی گردشگری – علمی – فرهنگی - درمسیرهای ترکیه - دبی - هند- مالزی- سنگاپور- اذربایجان- ارمنستان- قبرس – تونس-مراکش- افریقای جنوبی- برزیل- ارمنستان- بلغارستان – تایلند- فرانسه – ایتالیا- بلژیک- اسپانیا- سوئیس – آلمان است که تجربه های گرانقدر بدست آمده وخدمات قابل قبول ارایه شده در طول سالها فعالیت دراین حوزه باعث شناخت - اعتماد واطمینان مسافران محترم به این شرکت شده است .

 

مسافرین : اعتقاد داریم داشتن بیش از 25000 مشترک ثابت و تک تک مسافرانی که با ما سفرکرده اند سرمایه گرانبها و اصلی ما برای ادامه مسیری هستند که در این سالها طی کرده ایم وتلاش ما ارایه خدمات مطلوب و کسب رضایت حداکثری این عزیزان می باشد.

پرسنل :همکاری با نیروهای جوان بااخلاق - متعهد – متخصص و منضبط دربخشهای مختلف این شرکت بخشی از سرمایه واز نقاط قوت ما میباشد .

 

امکانات : داشتن دفاتر وکارگزاران وراهنمایان باتجربه باخدمات مطلوب در کلیه کشورهای طرف قرارداد - امکان رزرو وصدور بلیط کلیه ایرلاینهای ایرانی وخارجی مستقر درایران - دارا بودن یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سیستمهای آنلاین وتوانایی رزرو بیش از از 240000هتل درکلیه نقاط جهان وهمچنین صدور بلیط بیش از 900 ایرلاین خارجی .

اطلاعات تماس

خرداد ۴, ۱۴۰۱ ساعت ۴:۵۸ قبل از ظهر

جاهای دیدنی شهر آغری ترکیه

بهمن ۶, ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

اماکن تاریخی شهر آغری

شهر آغری با مرکز همین استان در خاو ترکیه قرار دارد که اغلب جمعیت این شهر را کردها و ترک های آذری تشکیل می دهند. هسته اصلی شهر امروزی در سال ۱۸۶۰ توسط گروهی از بازرگانان ارمنی اهل شهر بتلیس به ‌وجود آمد که آن را قره‌ کلیسا (کلیسای سیاه) نام نهادند. این نام در آغاز دوره جمهوری در ترکیه رسماً به صورت قره‌ کوسه درآمد اما بعدها در سال ۱۹۴۶ میلادی نام این شهر به آغری تغییر یافت. شهر آغری با شهر ماکو پیمان خواهر خواند گی دارند.

اماکن تاریخی شهر آغری

شهر تاریخی مییا

غارهای تاریخی و بی نظیری در این منطقه وجود دارد که تصویری تاریخی به شهر می دهد. شهر مییا و غارهای آن سرزمین تمدن های بسیار است به همین دلیل به «گواه مدنیتها» شناخته شده است. شهر تاریخی مییا واقع در شهرستان دیادین استان آغری ترکیه آماده میزبانی از گردشگران داخلی و خارجی است.

روستای گون بولدی واقع در ۱۲ کیلومتری مرکز شهر دیادین نیز با دارا بودن خانه ها، معابد، عبادتگاه ها، اتاق ها و غارهایی که در دل صخره ها کنده شده میزبان گردشگران است.

کاخ اسحاق پاشا

کاخ اسحاق پاشا یک کاخ و مجموعه اداری نیمه ویران است که در منطقه دوغوبیازیت در استان آغری در شرق ترکیه واقع شده است. کاخ ایشاک پاشا کاخی مربوط به دوره عثمانی است که ساخت آن در سال ۱۶۸۵ توسط کولاک عبدی پاشا از سیلدیرگولاری، بیگ استان بیازیت آغاز شد. این کاخ در پشت اسکناس ۱۰۰ لیر ترکیه در سال ۲۰۰۵-۲۰۰۹ به تصویر کشیده شده بود.

به سفر علاقه مند هستید؟ پس موبایل و ایمیلتون رو وارد کنید تا کد تخفیف ویژه رو ببینید!!!

دریافت کد تخفیف

در تمام کانال‌های خود از ایمیل، برنامه‌های اجتماعی، وب‌سایت و

تمامی حقوق محفوظ است. سفر دوستان قرن