ویرایش کنید

درباره ما

سفردوستان قرن : شرکتی با بیش از 16 سال تجربه دارای پروانه فعالیت از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری کشور و سازمان هواپیمایی کشوری وعضو سازمان بین المللی یاتا میباشد که وفق قوانین ومقررات این سازمانها مشغول به فعالیت می باشد.

 

سوابق : چارترکننده ومجری اصلی تورهای گروهی وانفرادی گردشگری – علمی – فرهنگی - درمسیرهای ترکیه - دبی - هند- مالزی- سنگاپور- اذربایجان- ارمنستان- قبرس – تونس-مراکش- افریقای جنوبی- برزیل- ارمنستان- بلغارستان – تایلند- فرانسه – ایتالیا- بلژیک- اسپانیا- سوئیس – آلمان است که تجربه های گرانقدر بدست آمده وخدمات قابل قبول ارایه شده در طول سالها فعالیت دراین حوزه باعث شناخت - اعتماد واطمینان مسافران محترم به این شرکت شده است .

 

مسافرین : اعتقاد داریم داشتن بیش از 25000 مشترک ثابت و تک تک مسافرانی که با ما سفرکرده اند سرمایه گرانبها و اصلی ما برای ادامه مسیری هستند که در این سالها طی کرده ایم وتلاش ما ارایه خدمات مطلوب و کسب رضایت حداکثری این عزیزان می باشد.

پرسنل :همکاری با نیروهای جوان بااخلاق - متعهد – متخصص و منضبط دربخشهای مختلف این شرکت بخشی از سرمایه واز نقاط قوت ما میباشد .

 

امکانات : داشتن دفاتر وکارگزاران وراهنمایان باتجربه باخدمات مطلوب در کلیه کشورهای طرف قرارداد - امکان رزرو وصدور بلیط کلیه ایرلاینهای ایرانی وخارجی مستقر درایران - دارا بودن یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سیستمهای آنلاین وتوانایی رزرو بیش از از 240000هتل درکلیه نقاط جهان وهمچنین صدور بلیط بیش از 900 ایرلاین خارجی .

اطلاعات تماس

خرداد ۴, ۱۴۰۱ ساعت ۴:۲۱ قبل از ظهر

جاذبه های ایغدیر

بهمن ۳, ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram

گنبد کول یوسف

شاید معروف ترین جاذبه تور ایغدیر، گنبد کول یوسف باشد. این گنبد در سمت شرق قرار گرفته است و یک معماری زیبا و در نوع خود جالب دارد. گنبد کول یوسف در سال ۱۴۸۵ و برای شخصی به اسم کول یوسف بنا شده است. جالب است که بدانید شهر ایغدیر در نقطه تلاقی جاده های منتهی به تفلیس پایتخت گرجستان، ایروان پایتخت ارمنستان، تبریز یکی از شهر های کشور عزیزمان و باتوم که یکی از مهم ترین شهر های جاده تاریخی ابریشم بوده قرار گرفته است.

سنگ های قبر قوچی شکل

سنگ های قبر قوچی شکل یکی از نماد های این شهر است که علاوه بر این که برای مردم ترکیه معنای خاصی دارد، روشن بخش تاریخی از زمان آق قویونلوها و کارا قویونلوها است. این سنگ قبر ها نمادی برای قهرمانان و شهیدان این شهر است. در گورستان های باستانی ایغدیر هر کدام از این ها مانند یک موزه روباز هستند.

کاروانسرای هارمان دوون

این کاروانسرا در قرن دوازدهم و در دوران حکومت سلجوقیان ساخته شده است. آثار متعلق به جاده ابریشم را می توانید در این کاروانسرا مشاهده کنید. بر روی سنگ ورودی این کاروانسرا نقش و نگار ها زیبایی وجود دارد. بازدید از این مکان برای آن دسته از افرادی که به آثار تاریخی علاقه مند هستند می تواند بسیار جذاب باشد.

دامنه های کوهستانی ایغدیر و زنبق های وحشی

از دیگر مناطق شگفت انگیزی که می توانید در تور ایغدیر پیدا کنید، دامنه های کوهستانی بی نظیر آن همراه با زنبق های وحشی و بنفش رنگ است که فضای شگفت انگیزی برای عکاسی فراهم می کند. این مکان برای آن دسته از افرادی که به طبیعت و گردش علاقه مندند بسیار جذاب است.

وادی کورهان

یکی دیگر از مکان هایی که برای عاشقان طبیعت بسیار مناسب است وادی کورهان در تور ایغدیر است که محل برگزاری جشنواره کوه آغری است.

به سفر علاقه مند هستید؟ پس موبایل و ایمیلتون رو وارد کنید تا کد تخفیف ویژه رو ببینید!!!

دریافت کد تخفیف

در تمام کانال‌های خود از ایمیل، برنامه‌های اجتماعی، وب‌سایت و

تمامی حقوق محفوظ است. سفر دوستان قرن